ZONGULDAK ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ
KAMUOYUNA DUYURU

KAMUOYUNA   DUYURU

 

 

 

                        TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ AÇIKÇA TEHDİT EDEN 15 TEMMUZ 2016 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN DARBE GİRİŞİMİ KARŞISINDA, AHİLİK GELENEK VE KÜLTÜRÜNDEN GELEN, HER ZAMAN DEVLETİN VE MİLLETİN YANINDA YER ALAN, AİLELERİ VE YANLARINDA ÇALIŞANLARLA BİRLİKTE 20 MİLYONLUK BİR BÜYÜK CAMİAYI TEMSİL EDEN ESNAF VE SANATKARLARIMIZ, HİÇ DÜŞÜNMEDEN, CANLARI PAHASINA, CESARET VE KARARLILIKLA, DİMDİK AYAKTA DURMUŞTUR.

 

                        ÜLKESİNE, MİLLETİNE VE DEVLETİNE SAHİP ÇIKAN VATANDAŞLARIMIZIN SOKAKLARA VE MEYDANLARA KORKUSUZCA VE CESARETLE ÇIKARAK, DEMOKRASİ NÖBETİ TUTMALARI VE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMALARI, BU GÜN OLDUĞU GİBİ GELECEĞİMİZİNDE EN BÜYÜK TEMİNATIDIR.

 

                        DEMOKRASİYİ SAHİPLENME NOKTASINDA, ESNAF VE SANATKARLARIMIZ, HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ,TEK VÜCUT HALİNDE VE SARSILMAZ BİR İRADEYLE BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ,HUZUR VE GÜVENLİĞİ İÇİN DAİMA,DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDA YER ALACAKTIR.

 

                        HİÇ KUŞKUSUZ, TÜRKİYE CUMHURİYETİ; DEMOKRASİYE VE CUMHURİYETİN TEMEL NİTELİKLERİNE BAĞLI KALARAK, TEK BAYRAK, TEK VATAN,TEK MİLLET VE TEK DEVLET OLARAK EBEDİYETE KADAR VARLIĞINI SÜRDÜRECEKTİR.

 

                        BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMAYA YÖNELİK BU MENFUR DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI CANLARINI ORTAYA KOYARAK ŞEHİT DÜŞEN KAHRAMAN GÜVENLİK KUVVETLERİMİZE VE DEMOKRASİYE BAĞLI YURTSEVER VATANDAŞLARIMIZA ALLAHTAN RAHMET,KEDERLİ AİLELERİNE VE MİLLETİMİZE BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYOR,YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR TEMENNİ EDİYORUZ.

 

                        KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.

 

                                                                                              MUHARREM COŞKUN

                                                                               ESNAF VE SANATKARLARI ODALARI

                                                                                                  BİRLİĞİ BAŞKANI

Haber Eklenme Tarihi : 19.07.2016